HAKKIMIZDA

 
 

Türkollar Tekstil, Mehmet TÜRKOL tarafından 1975 yılında kurulmuştur. Mağazacılık, bayan giyim imalat ve satışı,kumaş toptancılığı dallarında yakaladığı başarıyı 1995 yılından itibaren FANTAZİ ÖRME KUMAŞ İMALAT VE SATIŞI yaparak devam ettirmektedir. Türkollar Tekstil, 2100m2 alana yayılmış üretim tesisi ve aylık 270.000kg üretim kapasitesiyle pazara yüksek kalitede fantezi örme kumaş sunmaktadır. Güngören de bulunan üretim tesisi ve showroomuyla, Zeytinburnu şubesiyle, iç piyasa ve yurtdışındaki müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.

Uzun yıllar tekstil sektörünün değişik kollarında faaliyette bulunmuş olmasının kazandırdığı bilgi ve tecrübeyle, müşteri odaklı üretim yapan Türkollar Tekstil, yenilenen modayı ve piyasanın ihtiyaçlarını yakından takip ederek, güncel ürünler sunmaktadır.

Teknolojiye ayak uydurarak, makine parkurunu sürekli yenileyerek , deneyimli kadrosunun titiz çalışmaları sonucunda, kaliteli ürünler sunmaktadır.

İmalatçı firma olmanın verdiği sorumluluklara sadık kalarak, üretimine ara vermeyerek, etkin fiyat politikalarıyla, uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.12 ülkeye yaptığımız ihracatla jarse astar sekrötünde iddialıyız.